Mini liga Beograd 2017 kolo 1. - Pionirska liga - Trofej Beograda

10.06.2017.

 

MK4 500m dečaci 2004-2005 godište Kevago Levente, Nikolas Andrić, Kiš Kristian, Sloboda Norbert  2. mesto

MK2 500m dečaci 2006 godište  Kufner Daniel, Brunjai Kornel 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 godište Nađ Eleonora 2.mesto

MK2 500m dečaci 2005 godište Barta Arnold, Kevago Levente 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 godište Eđed Boglarka 1. mesto

MK2 500m dečaci 2004 godište Kiš Kristian, Sloboda Norbert 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2004 godište Bošnjak Jenifer 2.mesto

MK4 500m dečaci 2006 godište Kufner Daniel, Dadić Mihajlo, Brunjai Kornel, Loknar Ivan 1. mesto

K1 1000m pionirke  Horvat Emilija 1.mesto

MK1 1000m dečaci 2007 godište Vuk Perović 3.mesto

MK1 1000m dečaci 2006 godište Mihajlo Dadić  1.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 godište Nikolas Andrić 1.mesto

K1 1000m kadeti Aleksandar Perović 2. mesto

 

ZA XXVIII MEĐUNARODNA KAJAKAŠKA REGATA „ BEZDAN 2017“

 

STARTNA LISTA Startlista

1.       12,00 č K-1       2000m PIONIRI(13-14 god.)

1.       DOMAGOJ BABIĆ

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

2.       VÁZSONYI MÁTÉ

PÉCS

3.       MIHAEL GALETOVIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

4.       IVAN  FRAN  ARAR

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

5.       GABRIJEL BULIĆ

KKK  ALJMAŠ

6.       POTYONDI SZABOLCS

TOLNA

7.       OPAUŠKI PETER

KRK ”TISIN CVET” SENTA

8.       NAGY RAUL

TOLNA

9.       VARGA GERGŐ

VVSI- VELENCE

10.   ANDRIĆ NIKOLAS

KK “DUNAV” BEZDAN

11.   BAUER ANDRÁS

TOLNA

12.   MARQUETTE ANTÓNIÓ

PÉCS

13.   KIŠ KRISTIAN

KK “DUNAV” BEZDAN

14.   MIKLÓSA GÁBOR

TOLNA

15.   KÖVESDI PATRIK

VVSI- VELENCE

16.   DOVIDIJA KEVIN

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

17.   HOLCZER ÁKOS

PÉCS

18.   SLOBODA NORBERT

KK “DUNAV” BEZDAN

19.   NOA JUKIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

20.    MOREK ÁDÁM

VVSI- VELENCE

21.    

 

22.    

 

23.    

 

24.    

 

 

  

2.       12,10  č MK-1   2000m dečaci        do 10 god.

1.       PEROVIĆ VUK

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       LEON POTOČKI

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

3.       ANTE KNEZ

KKK  ALJMAŠ

4.       SZAKÁLY BALÁZS

TOLNA

5.       LOVRO MAĐARIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

6.       ANTONIO PAVLEŠIN

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

7.       DAVID GRGIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

8.       ŠLEZAK AMON

KK “DUNAV” BEZDAN

9.       PÁNDI SZABOLCS

VVSI- VELENCE

10.   VÁZSONYI JAKAB

PÉCS

11.   HARJUNG PATRIK

KK “DUNAV” BEZDAN

12.   JURE LIPOVAC

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

13.   IAN ANDRAKOVIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

14.    

 

15.    

 

16.    

 

17.    

 

 

 

 

 

3.       12,20  č K-1       2000m PIONIRKE (13-14 god.)

1.       HANA ĆELIĆ

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

2.       HORVAT EMILIA

KK “DUNAV” BEZDAN

3.       JENEI PANNA

VVSI- VELENCE

4.       LEONA PAVLEŠIN

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

5.       SZABÓ ZSÓFIA

TOLNA

6.       HORVÁTH HANNA

VVSI- VELENCE

7.       ERŐSS LILI

TOLNA

8.       NEMES RÉKA

VVSI- VELENCE

9.       VUKOV BILJANA

KK”BEGEJ” ZRENJANIN

10.   KOVÁCS LILLA

VVSI- VELENCE

11.   MIRKOV ANA

KKK “LIMAN” NOVI SAD

12.   OCSKAI LEILA

VVSI- VELENCE

13.   CZEILINGER IZABELLA

VVSI- VELENCE

14.    

 

15.    

 

16.    

 

17.    

 

 

 

 

 

 

4.       12,30  č MK-1   2000m devojčice  do 10god.

1.       HORVAT  ŽOFI

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       BARBARA GALETOVIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

3.       LOKNAR ANJA

KK “DUNAV” BEZDAN

4.       NIKA ĐUKIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

5.       BAJUSZ LíDIA

TOLNA

6.       URTAJL SONJA

KK “PANONIJA” APATIN

7.       EGRI PANNA

TOLNA

8.       BRUNJAI KARMEN

KK “DUNAV” BEZDAN

9.       ŠOKAC LANA

KK “PANONIJA” APATIN

10.    

 

11.    

 

12.    

 

13.    

 

 

 

 

5.       12,40  č K-1       2000m KADETI (15-16 god. )

1.       LUKA  MARTINOVIĆ

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

2.       ISPAS RAZVAN

WATER PERFORMANCE, TIMISOARA

3.       GERENCSÉR LEVENTE

PÉCS

4.       DENIS FOLVAREK

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

5.       PUSKÁS BENCE

TOLNA

6.       ROŽA MARTON

KRK ”TISIN CVET” SENTA

7.       WIEDEMANN MÁRK

TOLNA

8.       BUJIĆ AVRAM

KKK “LIMAN” NOVI SAD

9.       ERŐSS EDE

TOLNA

10.   PEROVIĆ ALEKSANDAR

KK “DUNAV” BEZDAN

11.   PAROVEL MAJ

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

12.   DAVID ARAČIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

13.   ELTER ÁRMIN

PÉCS

14.   SZABÓ DÁNIEL

TOLNA

15.   GERE GERGELJ

KRK ”TISIN CVET” SENTA

16.   MARIN JELINIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

17.   BAZSONYI BENEDEK

TOLNA

18.   SABO DAVID

KRK ”TISIN CVET” SENTA

19.   BALI MÁTÉ

TOLNA

20.   PÁKOZDI BENEDEK

VVSI- VELENCE

21.   EZER DÁVID

TOLNA

22.   KAŠAŠ TAMAŠ

KRK ”TISIN CVET” SENTA

23.   KONYÁR MÁRK

TOLNA

24.   KRIKLER ZSOMBOR

PÉCS

25.   MOSONYI SZABOLCS

TOLNA

26.   MIHAEL VEOČIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

27.    

 

28.    

 

29.    

 

30.    

 

 

  

 

 

6.       12,50  č MK-1   2000m dečaci do 11 god.

1.       DADIĆ MIHAJLO

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       POPPE TAMÁS

PÉCS

3.       KUFNER DANIEL

KK “DUNAV” BEZDAN

4.       ŠIMUN PETRANOVIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

5.       BRUNJAI KORNEL

KK “DUNAV” BEZDAN

6.       WUSCHING MIKLÓS

TOLNA

7.       LOKNAR IVAN

KK “DUNAV” BEZDAN

8.       LUKA LOVRIĆ

KKK  ALJMAŠ

9.       KRISTIJAN JURKOVIĆ

KKK  ALJMAŠ

10.   KONYÁR MÁRK

TOLNA

11.   GALIĆ NIKOLA

KK”DUNAV” BEZDAN

12.   DEBRECENI ÁRON

TOLNA

13.   FICA BALAŽ

KK “DUNAV” BEZDAN

14.   TÖRÖK BERTALAN

TOLNA

15.    

 

16.    

 

17.    

 

18.    

 

 

 

 

 

7.       13,00  č K-1       2000m KADETKINJE ( 15.-16.god )

1.       INGA KARAKAŠ

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

2.       RADOVAC URŠKA

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

3.       KERESZTES ENIKŐ

TOLNA

4.       MARIA RADU

WATER PERFORMANCE, TIMISOARA

5.       JOVANA DELIĆ

KK “DUNAV” BEZDAN

6.       PUSKÁS DORINA

TOLNA

7.       BOŠNJAK JENIFER

KK “DUNAV” BEZDAN

8.       MIKLÓSA KRISZTINA

TOLNA

9.       EĐED BOGLARKA

KK “DUNAV” BEZDAN

10.    

 

11.    

 

12.    

 

13.    

 

 

 

 

8.       13,10  č MK-1   2000m  devojčicedo 11 god.

1.       DORA  OPAČAK

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

2.       NAĐ ELEONORA

KK “DUNAV” BEZDAN

3.       PETROVIĆ HRISTINA

KKK “LIMAN” NOVI SAD

4.       TOMIĆ MILICA

KK “PANONIJA” APATIN

5.       TIBOR VIKTORIA

KK “DUNAV” BEZDAN

6.       IVA MUŠKOVIĆ

KKK  ALJMAŠ

7.       BURI PETRA

TOLNA

8.       GALIĆ NATAŠA

KK “DUNAV” BEZDAN

9.       MEDIĆ MILA

KK “PANONIJA” APATIN

10.    

 

11.    

 

12.    

 

13.    

 

 

 

 

 

9.       13,20  č K-1       2000m  JUNIORI (17-18. god.)

1.       BAZSONYI BÁLINT

TOLNA

2.       FILLÁR CSONGOR

PÉCS

3.       TURI ČONGOR

KRK ”TISIN CVET” SENTA

4.       PUSKÁS PATRIK

TOLNA

5.       FRIESZ MÁRTON

PÉCS

6.       KAŠAŠ SEBASTIAN

KRK ”TISIN CVET” SENTA

7.       KERESZTES TAMÁS

TOLNA

8.       LUKA ŠOŠIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

9.        

 

10.    

 

11.    

 

12.    

 

 

 

  

10.   13,30  č MK-1   2000m  dečaci       do 12g

1.       ANDRIĆ NIKOLAS

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       KEVAGO LEVENTE

KK “DUNAV” BEZDAN

3.       RAFFAY SOMA

PÉCS

4.       KOROŠEC ANDREJ

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

5.       BARTA ARNOLD

KK “DUNAV” BEZDAN

6.       DRAGO BULIĆ

KKK  ALJMAŠ

7.       FILIP ARSENIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

8.       VÁZSONYI BENEDEK

PÉCS

9.       ROKO LANG

KKK  ALJMAŠ

10.   KERNER ÁKOS

TOLNA

11.   KRPJAN ALEKSA

KK “PANONIJA” APATIN

12.   LUKA LIPOVAC

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

13.   TAKÁCS ZSOMBOR

TOLNA

14.   PÁNDI SZABOLCS

VVSI- VELENCE

15.   LANGUS TINE

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

16.    

 

17.    

 

18.    

 

19.    

 

 

 

 

11.   13:40  č K-1       2000m  JUNIORKE (17-18 god.)

1.       HERPAI DORINA

PÉCS

2.       FENJVEŠI JANKA

KRK ”TISIN CVET” SENTA

3.       NATALY PAVLEŠIN

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

4.       PRODAN LEA

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

5.       MARIJA DELIĆ

KK ”DUNAV” BEZDAN

6.       BARTA EVA

KRK ”TISIN CVET” SENTA

7.       SARA ČUBRILO

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

8.       SZMRTYKA REBEKA

PÉCS

9.       VOLK ŠTEFIČ METKA

KKK “ŽUSTERNA” KOPER

10.    

 

11.    

 

12.    

 

13.    

 

 

 

 

 

12.   13:50  č MK-1   2000m  devojčice  do 12g

1.       EĐED BOGLARKA

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       LUCIJA LOVRIĆ

KKK  ALJMAŠ

3.       HALÁSZ RÉKA

TOLNA

4.       IVONA ČUBRILO

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

5.       OCSKAY LORA

VVSI

6.       URTAJL DAJANA

KK “PANONIJA” APATIN

7.       BURI KATA

TOLNA

8.       GAÁL LILIÁNA

VVSI- VELENCE

9.       TRIFKOVIĆ MILANA

KK “PANONIJA” APATIN

10.   ANTONELA ORKIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

11.   SZMRTYKA HANNAH

PÉCS

12.    

 

13.    

 

14.    

 

15.    

 

 

 

 

 

13.   14:00 č K-1        2000m SENIORKE

1.       MARIJA DELIĆ

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       FENJVEŠI ABIGEL

KRK ”TISIN CVET” SENTA

3.       DUNJA LIPOVAC

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

4.       HERCZEG PETRA

BAJA

5.       JOVANA DELIĆ

KK “DUNAV” BEZDAN

6.       BRIGITA BAKIĆ

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

7.       FORGÁCS KLÁRA

BAJA

8.       HORVAT EMILIA

KK “DUNAV” BEZDAN

9.        

 

10.    

 

11.    

 

12.    

 

 

  

 

 

14.   14:10 č MK-1    2000m dečaci  do 13 god.

1.       KIŠ KRISTIAN

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       KOPI VILMOŠ

KK”BEGEJ” ZRENJANIN

3.       TOMISLAV JURKOVIĆ

KKK  ALJMAŠ

4.       SLOBODA NORBERT

KK “DUNAV” BEZDAN

5.       SEDLAR JOVAN

KK “PANONIJA” APATIN

6.       DOMINIK TORDINAC

KKK  ALJMAŠ

7.       LŐRINCZ MÁTYÁS

TOLNA

8.       KRPJAN DAVID

KK “PANONIJA” APATIN

9.       ISTLSTECKER BALÁZS

TOLNA

10.   PÖRNECZ DÁVID

PÉCS

11.   NYIRATI ZALÁN

TOLNA

12.   ŽIVKOVIĆ GAVRILO

KKK “LIMAN” NOVI SAD

13.   HERCZIG TAMÁS

TOLNA

14.   KOVAČIĆ BORIS

KK “PANONIJA” APATIN

15.   WUSHING PÉTER

TOLNA

16.   JOSIP SEVER SMRČEK

KKK  ALJMAŠ

17.   NIKOLA TATALOVIĆ

KK”BEGEJ” ZRENJANIN

18.    

 

19.    

 

20.    

 

21.    

 

 

 

 

15.   14:20 č K-1        2000m SENIORI

1.       HAM ZOLTAN

KK “DUNAV”  BEZDAN

2.       GAVALLÉR JÓZSEF

BAJA

3.       SUBOTIĆ MARKO

KRK ”TISIN CVET” SENTA

4.       KOVÁCS MÁRK

VVSI- VELENCE

5.       FODRÓCZI VILMOS

PÉCS

6.       POVALICEANU IOAN

WATER PERFORMANCE, TIMISOARA

7.       FEKETE BENCE

TOLNA

8.       POCZIK LEVENTE

VVSI- VELENCE

9.       KEČKEŠ BALAŽ

KRK ”TISIN CVET” SENTA

10.   MARKO LIPOVAC

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

11.    

 

12.    

 

13.    

 

14.    

 

 

 

16.   14:30 č MK-1     2000m devojčice do 13 god.

1.       BOŠNJAK JENIFER

KK “DUNAV” BEZDAN

2.       MARTA KNEZ

KKK  ALJMAŠ

3.       MELCZER PANNA

PÉCS

4.       KARLA GUNDELJ

KKK  ALJMAŠ

5.       TILLMANN ZSÓFIA

TOLNA

6.       KATJA VUKOJE

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

7.       KAPUVÁRI FANNI

TOLNA

8.       BARÁTH NOÉMI

VVSI- VELENCE

9.       HAISZER LIZA

TOLNA

10.   RADNAI JÁZMIN

PÉCS

11.   ZIMMERMANN FANNI

TOLNA

12.   ORBAN BEATRIX

KK”BEGEJ” ZRENJANIN

13.    

 

14.    

 

15.    

 

16.    

 

 

  

 

 

17.   14:40 č C-1        2000m SENIORI

1.       IVAN ERCEG

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

2.       HAJNAL GÉZA

BAJA

3.       DENIS HABUS

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

4.       PETAR IVIĆ

KK “BELIŠĆE” BELIŠĆE

5.       DARKO ERCEG

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

6.       VARGA BALÁZS

VVSI- VELENCE

7.       IGOR KRAJINA

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

8.       KOVÁCS GERGŐ

BAJA

9.       FABIO FOLVAREK

KKK “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD

10.   MARKO FRANČESKI

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

11.   FÜYY ISTVÁN

PÉCS

12.   GABRIEL BABIĆ

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

13.   ERSZÉNYI-SZABÓ MARTIN

BAJA

14.   MATEO KARAKAŠ

KKK “MARSONIA”   SLAVONSKI BROD

15.   SZIGETHY ÁBRIS                    14god

PÉCS

16.    

 

17.    

 

18.    

 

19.    

 

 

  

EKIPE:

  1. ATER PERFORMANCE, TIMISOARA, RUMUNIJA
  2. KAJWAK KANU KLUB “ŽUSTERNA” KOPER, SLOVENIJA
  3. KAJAK-KANU KLUB “MARSONIA” SLAVONSKI BROD ,  HRVATSKA
  4. KAJAK KANU KLUB ALJMAS, HRVATSKA
  5. KAJAK KANU KLUB “OLIMPIK” SLAVONSKI BROD, HTVATSKA
  6. KAJAK KLUB  “BELIŠĆE” BELIŠĆE, HRVATSKA
  7. TOLNA, MAĐARSKA
  8. VVSI VELENCE, MAĐARSKA
  9. PÉCS, MAĐARSKA
  10. BAJAI SPARTACUS SC, MAĐARSKA
  11. KAJAK KLUB “DUNAV” BEZDAN, SRBIJA
  12. KAJAK KLUB “PANONIJA” APATIN, SRBIJA
  13. KAJAK KLUB “BEGEJ” ZRENJANIN, SRBIJA
  14. KRK ”TISIN CVET” SENTA, SRBIJA
  15. KAJAK KANU KLUB  “LIMAN” NOVI SAD, SRBIJA

 

 

 

 

RASPIS

 

 

Kajakaški  klub „Dunav“ Bezdan organizuje XXVIII tradicionalnu međunarodnu kajakašku regatu koja će se održati na KANALU ( kao i do sada ), na deonici od Brodogradilišta do mosta,u subotu  8.aprila 2017.g. Od 12:00 do 14:50 časova

·         Sastanak vođa ekipaodržaće se u 11,00 časova u klubu / preko kanala /

·         PROGRAM međunarodne regate „ Bezdan 2017“ je sledeći :

 

1.        12,00 č K-1       2000m PIONIRI(13-14 god.)

2.       12,10  č MK-1   2000m dečaci        do 10 god.

3.       12,20  č K-1       2000m PIONIRKE (13-14 god.)

4.       12,30  č MK-1   2000m devojčice  do 10god.

5.       12,40  č K-1       2000m KADETI (15-16 god. )

6.       12,50  č MK-1   2000m dečacido 11 god.

7.       13,00  č K-1       2000m KADETKINJE ( 15.-16.god )

8.       13,10  č MK-1   2000m  devojčicedo 11 god.

9.       13,20  č K-1       2000m  JUNIORI (17-18. god.)

10.   13,30  č MK-1   2000m  dečaci       do 12g

11.   13:40  č K-1       2000m  JUNIORKE (17-18 god.)

12.   13:50  č MK-1   2000m  devojčice  do 12g

13.   14:00 č K-1        2000m SENIORKE

14.   14:10 č MK-1    2000m dečaci  do 13 god.

15.   14:20 č K-1        2000m SENIORI

16.   14:30 č MK-1     2000m devojčice do 13 god.

17.   14:40 č C-1        2000m SENIORI

 

·         Svaki klub može prijaviti neograničeni broj čamaca za svaku trku.

·         Proglašenje tri prvoplasirana biće odmah na vodi po ulasku u cilj, dok će se ekipni rezultati objaviti na sajtu Kajakaškog Saveza Srbije.

·         Pravo nastupa imaju takmičari/ke lekarski pregledani i sposobni za takmičenje i to na ličnu odgovornost svog kluba

·         Organizator zadržava pravo da takmičari/ke KK „Dunava“ mogu nastupiti pored svoje kategorije i u nekoj višoj kategoriji

·         Troškove prevoza snose učesnici a organizator obezbeđuje hranu i sokove

·         Prijavu poslati UNAPRED, najkasnije do 04.04.2017. na adresu : doo „KRO“ Bezdan ( 25270) B.Jedinstva 21, ili fax 025 5100138 ili email:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

U nadi da ćete Vašim prisustvom uveličati ovu manifestaciju sportski Vas pozdravljamo !

KAJAKAŠKI KLUB „DUNAV“ BEZDAN  

 

 

 

 

20.08.2016 Bačka Palanka

 

MK2 500m dečaci 2006g Dadić Mihajlo - Kufner Danijel 1.mesto

MK1 1000m devojčice 2006g Nađ Eleonora 2.mesto

MK1 1000m devojčice 2005g Eđed Boglarka 1.mesto

MK2 500m dečaci 2004 Sloboda Norbert - Kiš Kristijan 4.mesto

MK1 1000m devojčice 2004 Bošnjak Jenifer 3.mesto

MK1 1000m devojčice 2003 Horvat Emilija 3.mesto

MK4 500m devojčice 2005-2006 Eđed Boglarka, Nađ Eleonora, Tibor Viktoria, Horvat Žofi 1.mesto

MK4 500m dečaci 2005-2006 Kevago Levente, Kufner Danijel, Andrić Nikolas, Barta Arnold 1.mesto

MK1 1000m dečaci 2006 Dadić Mihajlo 2.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 Andrić Nikolas 2.mesto

MK1 1000m dečaci 2004 Sloboda Norbert 6. mesto  Kiš Kristian 7.mesto

 3.mesto u ekipnom plasmanu

Zvanični rezultati Prvenstvo države 2016

 

Zoltan Ham nalazi se spisku potencijalnih učesnika Olimpijskih igara mladih u kineskom gradu Nandžing.

Junior kajakaškog kluba Dunav je tokom vikenda bio učesnik izborne kontrole reprezentacije Srbije na kojoj je selektor trebalo da odabere najboljeg među četvoricom pozvanih mladih kajakaša. Pored, najmlađeg, Zoltana Hama, za mesto putnika na Olimpijske igre mladih, konkurisali su još: Strahinja Stefanović, Aleksa Turudić i Bojan Miliniković. Ime izabranog biće poznato u narednih nekoliko dana. Takmičenje u Kini garantuje nastup u sve pojedinačne trke, u sprint i slalom na mirnim vodama. Dvonedeljno takmičenje u Nandžingu počinje 15. avgusta

Bez obzira na „olimpijsku odluku” selektora, mladog Bezdanca već za dve nedelje očekuje ozbiljan reprezentativni ispit na regati u poljskom Piještanu. On će u dvojcu sa klupskim drugom Eduardom Lovasom veslati trke na 500, odnosno 1.000 metara.

Juniorski reprezentativci Srbije nisu nastupili u repesažu dvojca na 500 metara u slovačkom Piještanu.

Eduard Lovas i Zoltan Ham zauzeli su sedmo mesto u svojoj kvalifikacionoj trci. ONi su pola kilometra izveslali za 1:39,41, što je bilo nešto više od sedam sekundi zaostatka za pobedničkom posadom iz Slovenije. Ispod našeg dvojca, u foto finišu, ostao je dvojac domaće Slovačke. Novim talentima bezdanske kajakaške škole ovaj nastup na Svetskom kupu bio je debitantski u juniorskoj konkurenciji u dresu reprezentacije Srbije. Oni su među šesnaest prijavljenih čamaca bili najmlađa posada. Obzirom da je bezdanski tandem prijavljeni i za učešće u trci na hiljadu metara, rešeno je da ne nastupe u repesažu upola kraće deonice, jer je malo verovatno da bi osvojili neku od prve tri pozicije koje garantuju prolaz u finale. Tako će Eduard i Zoltan odmorni dočekati sutrašnji nastup u kvalifikacijama hiljadarke za koju je takođe prijavljeno 16 posada, uglavnom kajakaških velesila, poput Nemačke, Britanije, Slovenije, SAD...

 

 

Roditeljski satanak Kajak kluba

 

utorak 19:00     12.04.2016.

 

KALENDAR TAKMIČENJA 2016 - SPRINT

21.02.2016. 21.02.2016. Prvenstvo Srbije na kajakaškim ergometrima Novi Sad SRB
09.04.2015. 09.04.2016. MEĐUNARODNA REGATA "BEZDAN 2016" Bezdan SRB
10.04.2016. 10.04.2016. Regata KK BSK, 1.kolo Mini kajak lige Beograda Borča SRB
16.04.2016. 16.04.2016. MARATONSKA TRKA 5km "Žitište 2016" Torak-Žitište SRB
17.04.2016. 17.04.2016. REDOVNA SKUPŠTINA SAVEZA Novi Sad SRB
28.04.2016. 29.04.2016. KUP SRBIJE* Beograd SRB
30.04.2016. 30.04.2016. PRVENSTVO SRBIJE 5 km Beograd SRB
07.05.2016. 07.05.2016. Majski Kup Novog Sada Novi Sad SRB
15.05.2016. 15.05.2016. Đurđevdanska regata, Prvenstvo Beograda Beograd SRB
18.05.2016. 19.05.2016. Evropske kontinentale olimpijske kvalifikacije Duisburg GER
20.05.2016. 22.05.2016. 2015 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP 1 Duisburg GER
26.05.2016. 29.05.2016. INTERNATIONAL REGETTA PIESTANY Piestany SVK
27.05.2016. 29.05.2016. 2015 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP 2** Racice CZE
03.06.2016. 05.06.2016. 2015 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP 3 Montemor-o-Velho POR
05.06.2016. 05.06.2016. Eko progar Kup 2016, 2.kolo mini kajak lige Beograda Progar SRB
07.06.2016. 09.06.2016. CANOE SPRINT WORLD UNIVERSITY CHAMPIONSHIPS Montemor-o-Velho POR
10.06.2016. 12.06.2016. INTERNATIONAL REGATTA BASCOV ROMANIA Bascov ROM
11.06.2016. 11.06.2016. Trofej Beograda, 1 kolo Mini kajak lige Srbije Beograd SRB
18.06.2016. 18.05.2016. Regata Akademac 2016 Beograd SRB
18.06.2016. 18.05.2016. Međunarodna Sećanska regata Senta SRB
24.06.2016. 26.06.2016. 2016 ECA CANOE SPRINT EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Moskva RUS
26.06.2016. 26.06.2016. Vidovdanska regata, 3.kolo mini kajak lige Beograda Zabrežje SRB
02.07.2016. 02.07.2016. 2. kolo mini kajak lige Srbije Šabac SRB
10.07.2016. 10.07.2016. Memorijal "Staniša Radmanović" Višnjićevo SRB
14.07.2016. 17.07.2016. ECA Junior and U23 CANOE SPRINT EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Plovdiv BUL
22.07.2016. 24.07.2016. Otvoreno prvenstvo Vojvodine konkurs SRB
26.07.2016. 26.07.2016. 3. kolo mini kajak lige Srbije konkurs SRB
28.07.2016. 31.07.2016. ICF Junior and U23 CANOE SPRINT WORLD CHAMPIONSHIPS Minsk BLR
30.07.2016. 30.07.2016. Regata Barajevo 2016, 4.kolo mini kajak lige Beograda Barajevo SRB
06.08.2016. 06.08.2016. Otvoreno prvenstvo Vojvodine u mini kajaku konkurs SRB
13.8.2016 13.08.2016. Regata Trofej Bečej, 4.kolo mini kajak lige Srbije Bečej SRB
14.08.2016. 14.08.2016. 42. medjunarodna regata i 7. memorijal "Kanjo Zoltan" Kanjiža SRB
15.08.2016. 20.08.2016. RIO 2016 OLYMPIC GAMES - CANOE SPRINT Rio de Jeneiro BRA
20.8.2016 20.8.2016 Prvenstvo države u mini kajaku Bačka Palanka SRB
21.08.2016. 21.08.2016. Regata kajak kluba Zemun, 5. kolo mini kajak lige Beograda Zemun SRB
25.08.2016. 28.08.2016. Ekipno i pojedinačno prvenstvo države za sve kategorije**** B.Palanka/B.Gradište SRB
03.09.2016. 03.09.2016. Međunarodna regata "Begej 2016" Zrenjanin SRB
17.09.2016. 17.09.2016. Regata kajak kluba Zmaj, 6. kolo mini kajak lige Beograda Zemun SRB
23.09.2016. 25.09.2016.



Kajakaši bezdanskog Dunava ostvarili su odlične rezultate na prvom kontrolnom merenju za sastav reprezentacije.

Prvo kontrolno merenje za potencijalne reprezentativce bilo je organizovano u sklopu takmičenja za Kup Srbije na beogradskoj Adi Ciganliji. Po tradiciji članovima KK Dunava leži ovo takmičenje i beleže zapažene rezultate. Ovog puta za očuvanje renomea bezdanske kajakaške škole bili su zaduženi, novi talenti, braća Lovas i Zoltan Ham. Bezdanci su nastupili u četiri trke i čak tri puta se našli na pobedničkom postolju. Dvojac Edvard Lovas i Zoltan Ham osvojio je ubedljivo prvo mesto u trci na hiljadu metara u kategoriji juniora, dok su u jednosedu Edvard i Zoltan bili drugi u juniorskoj, odnosno katedskoj konkurenciji. Bez plasmana u finale kajakškog sprinta (200 metara) ostao je David Lovas.   Kajakaška sezona nastavlja se već narednog vikenda. Kako su saopštili iz Kluba, jedan deo ekipe KK Dunav iz Bezdana učestvovaće na maratonu u Tolni, dok će ostali nastupiti na regati u Novom Sadu