REZULTATI OTVORENOG PRVENSTVA VOJVODINE

5.08.2018

 

 

K1 1000m pionirke Eđed Boglarka 2. mesto, Bošnjak Jenifer 4. mesto

K1 1000m juniori Perović Aleksandar 2. mesto

K1 1000m pioniri Sloboda Norbert 1. mesto Kiš Kristian 8. mesto

K4 500m pionirke Nađ Eleonora, Horvat Žofi, Brunjai Karmen, Tibor Viktoria 2. mesto

K1 500m pioniri Sloboda Norbert 2. mesto, Kiš Kristian 7. mesto

K1 500m juniori Perović Aleksandar 5. mesto

K1 500m pionirke Eđed Boglarka 2. mesto, Bošnjak Jenifer 4. mesto

K2 500m pioniri Sloboda Norbert, Kiš Kristian 3. mesto, Kevago Levente, Andrić Nikolas 5. mesto

K2 500m pionirke Eđed Boglarka, Bošnjak Jenifer 1. mesto

K4 500m pioniri Dadić Mihajlo, Brunjai Kornel, Kevago Levente, Andrić Nikolas 2. mesto

                       Perović Vuk, Barta Arnold, Kufner Daniel, Loknar Ivan 8. mesto

K1 1000m kadetkinje Eđed Boglarka 2. mesto

K2 1000m seniorke Kiš Tibor Marta, Horvat Panda Antonija 3. mesto

K4 1000m kadeti Kevago Levente, Andrić Nikolas, Kiš Kristian, Sloboda Norbert 1. mesto

K4 500m kadeti Kevago Levente, Andrić Nikolas, Kiš Kristian, Sloboda Norbert 2. mesto

K2 500m seniori Kiš Tibor Marta, Horvat Panda Antonija 3. mesto

K2 200m kadetkinje Eđed Boglarka, Bošnjak Jenifer 1. mesto

K2 200m seniorke Kiš Tibor Marta, Horvat Panda Antonija 3. mesto

 

 

 

4. kola Mini kajak i pionirske lige Srbije

Bečej, 28. jul 2018. godine

 

K1 1000m pioniri Sloboda Norbert 2. mesto, Kiš Kristian 6. mesto

MK4 500m 2005-2006 dečaci Kufner Daniel, Andrić Nikolas, Loknar Ivan, Barta Arnold 3. mesto

MK2 500m 2008  dečaci Perović Vuk, Šlezak Aleksander Amon 3. mesto

MK1 1000m 2008 devojčice Horvat Žofi 4. mesto, Brunjai Karmen 7. mesto

MK2 500m 2006 dečaci Dadić Mihajlo, Brunjai Kornel 1. mesto, Kufner Daniel, Loknar Ivan 6.mesto

MK1 1000m 2008 devojčice Nađ Eleonora 1. mesto, Eđed Rebeka 12. mesto

MK2 500m 2005 dečaci Kevago Levente, Andrić Nikolas 1. mesto

MK1 1000m 2005devojčice Eđed Boglarka 1. mesto, Tibor Viktoria 11. mesto

K2 500m pioniri Sloboda Norbert, Kiš Kristian 1. mesto

K1 1000m pionirke Bošnjak Jenifer 3. mesto

MK2 500m 2008 devojčice Horvat Žofi, Brunjai Karmen 2. mesto, Loknar Anja, Kovacsev Milica 4. mesto

MK1 1000m 2008 dečaci Šlezak Aleksander Amon 11. mesto

MK2 500m 2006 devojčiceNađ Eleonora, Eđed Rebeka 4. mesto

MK1 1000m 2006 dečaci Dadić Mihajlo 1. mesto, Brunjai Kornel 2. mesto

MK2 500m 2005 devojčice Eđed Boglarka, Tibor Viktoria 1. mesto

MK1 1000m dečaci 2005 Kevago Levente 1. mesto

OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE 2018.g. U MINI KAJAKU

Apatin, 21.jul 2018.g

 

MK1 1000m dečaci 2008 Perović Vuk 1. mesto,  Šlezak Aleksander Amon 15.mesto

MK2 500m devojčice 2008 Horvat Žofi, Brunjai Karmen 2.mesto  , Loknar Anja, Kovačev Milica 4. mesto

MK4 500m dečaci 2005-2006 Kufner Daniel, Brunjai Kornel, Kevago Levente, Barta Arnold 2. mesto

MK1 1000m dečaci 2006 Dadić Mihajlo 1. mesto, Loknar Ivan 8. mesto

MK2 500m devojčice 2006 Nađ Eleonore, Eđed Rebeka 3. mesto

MK1 1000m dečaci 2005 Andrić Nikolas 2. mesto, Barta Arnold 5. mesto

MK2 500m devojčice 2005 Eđed Boglarka, Tibor Viktoria 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2008 Horvat Žofi 3. mesto Brunjai Karmen 6. mesto

MK2 500m dečaci 2008 Perović Vuk, Šlezak Aleksander Amon 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2006  Nađ Eleonora 1. mesto, Eđed Rebeka 11.mesto

MK2 500m dečaci 2006 Dadić Mihajlo, Brunjai Kornel 1. mesto, Kufner Daniel, Loknar Ivan 4. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 Eđed Boglarka, 1. mesto, Tibor Viktoria 11. mesto

MK2 500m dečaci 2005 Kevago Levente, Andrić Nikolas 1. mesto

 

 

 

 

3. kolo Mini Kajak lige Srbije i pionirske lige Srbije

Bačka Palanka, 07. jul 2018. godine

 

K1 Pioniri 1000m   Sloboda Norbert 1. mesto, Kiš Kristian 5. mesto

MK4 500m dečaci 2005-2006  Kufner Danijel, Dadić Mihajlo, Andrić Nikolas, Barta Arnold 2.mesto

MK2 500m dečaci 2008  Perović Vuk, Šlezak Aleksander Amon 1.mesto

MK1 1000m devojčice 2008 Brunjai Karmen 1. mesto  Horvat Žofi 3. mesto

MK2 500m dečaci 2006 Kufner Daniel, Brunjai Kornel 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 Nađ Eleonora 3. mesto

MK2 500m dečaci 2005 Kevago Levente, Andrić Nikolas 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 Eđed Boglarka 1. mesto

K2 500m pioniri Sloboda Norbert, Kiš Kristian 1. mesto

K1 1000m pionirke Bošnjak Jenifer 3. mesto

MK2 500m devojčice 2008 Brunjai Karmen, Horvat Žofi 2. mesto

MK1 1000m dečaci 2008 Perović Vuk 1. mesto, Šlezak Aleksander Amon 9. mesto

MK2 500m devojčice 2006 Nađ Eleonora, Eđed Rebeka 4. mesto

MK1 1000m dečaci 2006 Dadić Mihajlo 1. mesto, Brunjai Kornel 2. mesto

MK2 500m devojčice 2005 Eđed Boglarka, Tibor Viktoria 1. mesto

MK1 1000m dečaci 2005 Kevago Levente 3. mesto,   Barta Arnold 10. mesto

 

 

 

 

 

 

2. kolo Mini Kajak lige Srbije i pionirske lige Srbije

23.06.2018. Višnjićevo

 

K1 1000m pioniri Sloboda Norbert 3.mesto, Kiš Kristian 6.mesto

MK4 500m dečaci 2005-2006 Kufner Danijel, Dadić Mihajlo,Barta Arnold, Loknar Ivan 2.mesto

MK2 500m dečaci 2008 Perović Vuk, Šlezak Aleksander Amon 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2008 Horvat Žofi 1.mesto, Brunjai Karmen 4. mesto

MK2 500m dečaci 2006 Kufner Daniel, Brunjai Kornel 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 Nađ Eleonora 1. mesto

MK2 500m dečaci 2005 Kevago Levente, Andrić Nikolas 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 Eđed Boglarka 1. mesto

K2 500m Pioniri Kiš Kristijan, Sloboda Norbert 3.mesto

K1 1000m pionirke Bošnjak Jenifer 3. mesto

MK2 500m devojčice 2008 Brunjai Karmen, Horvat Žofi 1.mesto Loknar Anja, Kovačev Milica 4. mesto

MK1 1000m dečaci 2008 Perović Vuk 2. mesto Šlezak Aleksander Amon 8. mesto

MK1 1000m dečaci 2006 Dadić Mihajlo 1. mesto, Brunjai Kornel 2. mesto

MK1 1000m dečaci 2005 Kevago Levente 2. mesto, Andrić Nikolas 5.mesto

 

Ekipni plasman u mini kajaku 1. mesto

Ekipni plasman u pionirskoj ligi 2. mesto

 

Zvanični rezultati

 

 

 

 

Senćanska Regata 2018

16.06.2018.

 

Ekipa KK "Dunav" Bezdan osvojila 1. mesto u konkurencuji min ikajaka.

 

Pojedinačni rezultati:

 

 MK1 500m dečaci 2007-2008 Perović Vuk 2. mesto

 K1 500m juniori Perović Aleksandar 1. mesto

 K1 500m seniorke Kiš Marta 4. mesto

 MK1 500m devojčice 2007-2008 Horvat Žofi 6.mesto, Brunjai Karmen 7. mesto, Loknar Anja 8. mesto

 K1 500m pionirke Eđed Boglarka 1. mesto, Bošnjak Jenifer 4. mesto

 K2 500m kadeti Sloboda Norbert-Kiš Kristian 6.mesto

 MK1 500m dečaci 2005-2006 Dadić Mihajlo 1. mesto, Brunjai Kornel 2. mesto, Kevago Levente 4. mesto, Andrić Nikolas 5. mesto

 K2 500m seniori Perović Aleksandar - Horvat Atila 5. mesto

 MK1 500m devojčice 2005-2006 Eđed Boglarka 1. mesto, Nađ Eleonora 3. mesto

 K2 500m seniorke Kiš Marta - Horvat Panda Antonija 3. mesto

 MK2 500m dečaci 2007-2008 Perović Vuk - Šlezak Aleksander Amon 2. mesto

 K2 500m pionirke Eđed Boglarka - Bošnjak Jenifer 1. mesto

 K1 500m pioniri Sloboda Norbert 2. mesto Kiš Kristian 3. mesto

 K1 500m seniori Perović Aleksandar 3. mesto

 MK2 500m dečaci 2005-2006 Dadić Mihajlo - Brunjai Kornel 1. mesto Kevago Levente - Andrić Nikolas 4. mesto, Loknar Ivan - Barta Arnold 7. mesto

 K1 500m kadeti Sloboda Norbert 12. mesto, Kiš Kristian 14. mesto

 MK2 500m devojčice 2007-2008 Horvat Žofi - Brunjai Karmen 3. mesto

 K2 500m pioniri Sloboda Norber - Kiš Kristian 1. mesto

 MK2 500m devojčice 2005-2006  Eđed Boglarka - Nađ Eleonora 1. mesto

 

Rezultati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K1 1000m piioniri  Sloboda Norber 2. mesto Kiš Kristian 10. mesto

K2 500m pioniri Kiš Kristian - Sloboda Norbert 1. mesto

K1 1000m pionirke Bošnjak Jenifer 3. mesto

 

 

 

MK4 500m dečaci 2005/2006 Dadić Mihajlo-Kufner Daniel-Brunjai Kornel-Barta Arnold 1.mesto

MK2 500m dečaci 2008 Perović Vuk-Šlezak Aleksander Amon 2.mesto

MK1 1000m devojčice 2008 Brunjai Karmen 1. mesto Horvat Žofi 3. mesto

MK2 500m dečaci 2006 Brunjai Kornel - Kufner Danijel 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 Nađ Eleonora 2.mesto

MK2 500m dečaci 2005 Kevago Levente- Andrić Nikolas 2. mesto

MK1 1000m devojčice Eđed Boglarka 1. mesto

MK2 500m devojčice Horvat Žofi - Loknar Anja 1. mesto

MK1 1000m  dečaci 2008 Perović Vuk 1.mesto  - Šlezak Aleksander Amon 10. mesto

MK1 1000m dečaci 2006 Dadić Mihajlo 1. mesto - Loknar Ivan 5. mesto

MK1 100m dečaci 2005 Kevago Levente 1. mesto Andrić Nikolas 2. mesto

 

 

 

 

 

 

Belišće 2018

12.05.2018.

 

MK1 500m dečaci do 10g. Perović Vuk 1. mesto

MK1 500m dečaci do 12g. Dadić Mihajlo 1. mesto, Brunjai Kornel 2.mesto

MK2 500m dečaci do 12g. Kufner Danijel, Brunjai Kornel 1. mesto

MK1 500m devojčice do 10g. Brunjai Karmen 1.mesto, Horvat Žofi 2.mesto

MK1 500m devojčice do 12g. Nađ Eleonora 2.mesto

MK2 500m devojčice do 12g. Nađ Eleonora, Loknar Anja 1. mesto

K1 500m seniorke Kiš Marta 3. mesto

K1 500m seniori Perović Aleksandar 3. mesto

K2 200m seniori Horvat Atila, Perović Aleksandar 2.mesto

K2 200m seniorke Kiš Marta, Horvat Panda Antonija 3. mesto