Žusterna-Slovenija

MK1 500m dečaci Dadić Mihajlo 1. mesto

MK1 1500m dečaci Dadić Mihajlo 1. mesto

 

Ankaran-Slovenija    

12.08.2017

MK1 1000m  dečaci Dadić Mihajlo 1. mesto

 

 

Otvoreno prvenstvo Vojvodine u mini kajaku 2017

5.08.2017

MK1 1000m dečaci 2007 Perović Vuk 2.mesto

MK4 500m dečaci 2004-2005 godište Kevago Levente, Nikolas Andrić, Sloboda Norbert, Barta Arnold 1. mesto

MK1 1000m dečaci 2006 godište Mihajlo Dadić  1.mesto Loknar Ivan 6.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 godište Nikolas Andrić 2.mesto

MK4 500m dečaci 2007-2006 godište Kufner Daniel, Brunjai Kornel, Dadić Mihajlo, Loknar Ivan 1. mesto

MK1 1000m dečaci 2004 godište Kiš Kristian 9.mesto

MK2 500m dečaci 2007 godište Perović Vuk, Kapitanj Mate 3. mesto

MK4 500m devojčice 2005-2006 godište Eđed Boglarka, Bošnjak Jenifer, Nađ Eleonora, Horvat Žofia 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 godište Nađ Eleonora 4. mesto

MK2 500m dečaci 2006 godište  Kufner Daniel, Brunjai Kornel 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 godište Eđed Boglarka 3. mesto

MK2 500m dečaci 2005 godište Barta Arnold, Kevago Levente 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2004 godište Bošnjak Jenifer 4.mesto

MK2 500m dečaci 2004 godište Kiš Kristian, Sloboda Norber 3. mesto

MK4 500m devojčice 2006-2007 godište Major Kinga, Loknar Anja, Brunjai Karmen, Horvat Žofia 4. mesto

 

 

 

 

 

Mini kajak liga 4. kolo Višnjićevo

30.07.2017

 

MK4 500m dečaci 2004-2005 godište Kevago Levente, Nikolas Andrić, Sloboda Norbert, Barta Arnold 1. mesto

MK2 500m dečaci 2006 godište  Kufner Daniel, Dadić Mihajlo 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 godište Nađ Eleonora 2. mesto

MK2 500m dečaci 2005 godište Barta Arnold, Kevago Levente 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 godište Eđed Boglarka 1. mesto

MK2 500m dečaci 2004 godište Kiš Kristian, Sloboda Norber 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2004 godište Bošnjak Jenifer 6.mesto

MK4 500m dečaci 2007-2006 godište Kufner Daniel, Brunjai Kornel, Perović Vuk, Loknar Ivan 1. mesto

K1 1000m  pionirke 2003 godište Horvat Emilija 3. mesto

MK1 1000m dečaci 2007 godište Vuk Perović 3.mesto

MK1 1000m dečaci 2006 godište Mihajlo Dadić  1.mesto Brunjai Kornel 3.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 godište Nikolas Andrić 2.mesto

MK1 1000m dečaci 2004 godište Kiš Kristian 7.mesto

 

 

 

Otvoreno prvenstvo Vojvodine  2017

21-22-23. 07.2017

 

K1 1000m pionirke Eđed Boglarka 2. mesto

K1 1000m pioniri Sloboda Norber 7. mesto

K2 1000m juniorke Delić Jovana Delić Marija 3.mesto

K4 500m pionirke Eđed Boglarka, Bošnjak Jenifer, Horvat Emilija, Nađ Eleonora 2. mesto

K1 500m pionirke Horvat Emilija 4. mesto

K2 500m pioniri Kiš Kristian, Sloboda Norbert 6.mesto

K2 500m pionirke Eđed Boglarka, Bošnjak Jenifer 3. mesto

K4 500m pioniri Kevago Levente, Andrić Nikolas, Dadić Mihajlo, Kufner Daniel 4.mesto

K2 500m juniorke Delić Jovana Delić Marija 4.mesto

K2 200m juniorke Delić Jovana Delić Marija 3.mesto

K1 1000m kadeti Perović Aleksandar 8. mesto

K2 1000m seniorke Delić - Horvat Panda Antonia 4. mesto

K2 1000m kadetkinje Horvat Emilija Delić Jovana 3. mesto

K1 500m kadeti Perović Aleksandar 3.mesto

K2 500m kadetkinje Horvat Emilija Delić Jovana 1. mesto

K1 200m seniori Ham Zoltan 5. mesto

K2 200m kadetkinje Horvat Emilija Delić Jovana 1. mesto

 

 

 

 

 

 

Mini liga Ruma 2017 kolo 3.

15.07.2017.

MK4 500m dečaci 2004-2005 godište Kevago Levente, Nikolas Andrić, Sloboda Norbert, Barta Arnold 1. mesto

MK2 500m dečaci 2006 godište  Kufner Daniel, Dadić Mihajlo 1. mesto

MK2 500m dečaci 2005 godište Barta Arnold, Kevago Levente 4. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 godište Eđed Boglarka 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2004 godište Bošnjak Jenifer 3.mesto

MK1 1000m dečaci 2007 godište Vuk Perović 2.mesto

MK1 1000m dečaci 2006 godište Mihajlo Dadić  1.mesto Kufner Daniel 5.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 godište Nikolas Andrić 2.mesto

MK1 1000m dečaci 2004 godište Sloboda Norbert 5.mesto

 

 

 

 

Mini liga Bačka Palanka 2017 kolo 2.

1.07.2017.

MK4 500m dečaci 2004-2005 godište Kevago Levente, Nikolas Andrić, Kiš Kristian, Sloboda Norbert  1. mesto

MK2 500m dečaci 2006 godište  Kufner Daniel, Brunjai Kornel 1. mesto

MK2 500m dečaci 2005 godište Barta Arnold, Kevago Levente 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 godište Eđed Boglarka 1. mesto

MK2 500m dečaci 2004 godište Kiš Kristian, Sloboda Norbert 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2004 godište Bošnjak Jenifer 5.mesto

K1 1000m pionirke  Horvat Emilija 1.mesto

MK1 1000m dečaci 2007 godište Vuk Perović 3.mesto

MK1 1000m dečaci 2006 godište Mihajlo Dadić  1.mesto Kufner Daniel 4.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 godište Nikolas Andrić 6.mesto Barta Arnold 10. mesto

 

 

 

 

Mini liga Beograd 2017 kolo 1.

10.06.2017.

 

MK4 500m dečaci 2004-2005 godište Kevago Levente, Nikolas Andrić, Kiš Kristian, Sloboda Norbert  2. mesto

MK2 500m dečaci 2006 godište  Kufner Daniel, Brunjai Kornel 1. mesto

MK1 1000m devojčice 2006 godište Nađ Eleonora 2.mesto

MK2 500m dečaci 2005 godište Barta Arnold, Kevago Levente 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2005 godište Eđed Boglarka 1. mesto

MK2 500m dečaci 2004 godište Kiš Kristian, Sloboda Norbert 2. mesto

MK1 1000m devojčice 2004 godište Bošnjak Jenifer 2.mesto

MK4 500m dečaci 2006 godište Kufner Daniel, Dadić Mihajlo, Brunjai Kornel, Loknar Ivan 1. mesto

K1 1000m pionirke  Horvat Emilija 1.mesto

MK1 1000m dečaci 2007 godište Vuk Perović 3.mesto

MK1 1000m dečaci 2006 godište Mihajlo Dadić  1.mesto

MK1 1000m dečaci 2005 godište Nikolas Andrić 1.mesto

K1 1000m kadeti Aleksandar Perović 2. mesto

 

 

 

 

Regata Belišće 2017

13.05.2017.

MK-1 500m ŠKOLA KAJAKA DO 10g DEČACI : VUK PEROVIĆ     3.MESTO

MK-1 500m DEČACI DO 12g : MIHAJLO DADIĆ   1.MESTO, NIKOLAS ANDRIĆ   2.MESTO

MK-1 500m DEVOJČICE DO 12g : BOGLARKA EĐED  1. MESTO

K-1 500m SENIORI : ZOLTAN HAM  2.MESTO

K-1 500m SENIORKE : ANTONIA HORVAT PANDA  2. MESTO

K-1 200m SENIORI : ZOLTAN HAM  2.MESTO

K-1 200m SENIORKE : ANTONIA HORVAT PANDA  2. MESTO

K-2  200m SENIORKE : ELEONORA  KOLAR - ANTONIA HORVAT PANDA  2. MESTO

 

 

 

 

Regata Slavonski Brod  2017

7.05.2017.

MK1 500m dečaci 2006.god Dadić Mihajlo 1.mesto

MK1 500m  devojčice 2005.god Eđed Boglarka 1.mesto

K1 500m  kadeti  Aleksandar Perović 1.mesto

K1 500m pionirke Horvat Emilija 2. mesto

K1 2000m pionirke Eđed Boglarka 1.mesto

 

Ekipa Kajakaškog kluba "Dunav" Bezdan  3. mesto

 

 

Majski kup Novog Sada 2017

29.04.2017

K1 200m SENIORI ZOLTAN HAM 2.mesto

K1 1700m SENIORI ZOLTAN HAM 3.mesto

K1 1700m KADETI  ALEKSANDAR PEROVIĆ 2.mesto

MK1  PIONIRI DO 11g KORNEL BRUNJAI 2.mesto

MK1 PIONIRI DO 13g NORBERT SLOBODA 4.mesto

 

 

 

 

 

 

Maraton Tolna

29.04.2017

MK1 5000m dečaci 2005 god.  Andrić Nikolas, Kevago Levente Bronza

MK1 5000m devojčice 2005 god. Eđed Boglarka 1. mesto - Zlato

MK1 2000m dečaci 2007 god. Vuk Perović 1.mesto - Zlato

MK1 2000m devojčice 2007 god. Horvat Žofia 4.mesto Anja Loknar 5.mesto Brunjai Karmen 6.mesto

MK1 10000m devojčice 2004.god Bošnjak Jenifer 4. mesto Bronza

MK1 5000m dečaci 2006.god Mihajlo Dadić 1.mesto - Zlato, Daniel Kufner 6.mesto - Bronza

MK1 10000m dečaci 2004.god Kiš Kristian 4. mesto - Bronza

 

 

 

 

28. Regata "Bezdan" 2017

8.04.2017

MK1 2000m dečaci 2007g  Hajrung Patrik 5.mesto,  Perović Vuk 10.mesto, Šlezak Amon 11.mesto, 

MK1 2000m devojčice 2007g  Brunjai Karmen 7.mesto, Loknar Anja 8.mesto, Horvat Žofi 9.mesto

MK1 2000m dečaci 2006g Dadić Mihajlo 1.mesto, Kufner Danijel 3. mesto, Brunjai Kornel 5.mesto, Loknar Ivan 8.mesto, Galić Nikola 9.mesto, Fica Balaž 10. mesto

MK1 2000m devojčice 2006g Nađ Eleonora 3.mesto, Tibor Viktoria 6.mesto, Galić Nataša 7.mesto

MK1 2000m dečaci 2005g Kevago Levente 4.mesto, Andrić Nikolas 5.mesto, Barta Arnold 11.mesto

K1 2000m pionirke Horvat Emilija 6. mesto

K1 2000m kadeti Perović Aleksandar 2.mesto

K1 2000m kadetkinje Eđed Boglarka 3.mesto, Bošnjak Jenifer 5. mesto 

MK1 2000m devojčice 2005 Eđed Boglarka 1.mesto

K1 2000m seniorke Horvat Emilija 2. mesto

MK1 2000m dečaci 2004g Kiš Kristijan 2.mesto, Sloboda Norbert 6. mesto

K1 2000m seniori Ham Zoltan 6.mesto

MK1 2000m devojčice Bošnjak Jenifer 3. mesto 

 

 

 

 

6. PRVENSTVO SRBIJE NA KAJAKŠKIM I KANU ERGOMETRIMA

11.03.2017

K1 500m pionirke Horvat Emilija 3.mesto

K1 200m pionirke Horvat Emilija 5.mesto

K1 200m kadeti Aleksandar Perović 7.mesto

K1 200m seniori Ham Zoltan 4.mesto